✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$2.29
Original: $6.54
-65%Narcissus - Grand Soleil D'or, 3 Pack (Indoor)—
$6.54
$2.29The Story
INDOOR - GRAND SOLEIL D'OR
- Winter Flowering
- 3 Pack
- Great for Containers
- Indoor Narcissus
| Colour | Orange and Yellow |
| Bulb Size | 14/15 cm |
| Bloom Size | 18" H |
| Sun Requirements | Full to Part Sun |
| Fragrant | Yes |
| Deer Resistant | Yes |
| Plant | Oct - Dec |
| Bloom | Nov - Feb |
| Plant depth | 2" |
| Space apart | 2" |
Description
INDOOR - GRAND SOLEIL D'OR
- Winter Flowering
- 3 Pack
- Great for Containers
- Indoor Narcissus
| Colour | Orange and Yellow |
| Bulb Size | 14/15 cm |
| Bloom Size | 18" H |
| Sun Requirements | Full to Part Sun |
| Fragrant | Yes |
| Deer Resistant | Yes |
| Plant | Oct - Dec |
| Bloom | Nov - Feb |
| Plant depth | 2" |
| Space apart | 2" |























